Kolik VODY (obecne (H20)) za den prumerne spotrebujete?

Hospodaření s vodou
Odpovědět

Kolik vody celkem spotrebujete?

10-20 l (jsem hydrophobik)
0
Žádná hlasování
20-40 l
0
Žádná hlasování
40-50 l
0
Žádná hlasování
50-60 l
0
Žádná hlasování
60-70 l
0
Žádná hlasování
70-80 l
1
100%
80-90 l
0
Žádná hlasování
90-100 l
0
Žádná hlasování
100-120 l
0
Žádná hlasování
120-150 l (jsem lachtan)
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 1

Zpráva
Autor
agemoo
nebeský/á
Kontaktovat uživatele:

Kolik VODY (obecne (H20)) za den prumerne spotrebujete?

#1 Příspěvek od agemoo » 03 pro 2008 12:42

No, prekvapive nejde ani tak o reakci na wajroua v druhym vlakne, pac ma asi pravdu, ze neumim cist nadpisy a pokud se peta pta JEN na teplou vodu, tak by se odpovedi mely tykat jen teple vody. Imho nam to ale neprinasi zadnou jinou informaci nez to, kolik vody bude denne treba ohrivat.
Takze mne zajima, kolik asi tak denne vyplacate vody. Kolik ji vylejete do odpadu?
pocita se myti tela, myti rukou po zachode, zachod, myti nadobi, oken, podlah, vareni caju, polivek, delani ledu do bonga, proste vsechno, pri cem nejakym zpusobem berete z kohoutku (nezijete-li uz u potoka:) vodu a pote ji nekam vylevate. Nejde o takovou tu UPLNE UPLNOU spotrebu, kdy se pocita i ta polovina vody, co spotrebovala ta polovina kurete co jite za svuj zivot a podobne...
Uznavam, ze neni sranda alespon trochu korektne odopvedet, proto mozna doporucuji odpovidat az po nejaky dobe sledovani, pac cloveka to asi prekvapi. Informaci, kterou bych rad timto vlaknem zjistil je, kolik bude rekneme mesicni spotreba vody cele vesnicky. Verim, ze to bude zajimave cislo.
zavere: nezajima mne, kolik si myslite, ze by jste mohli spotrebovavat nekde nekdy, ale kolik (nejlepe) vite, ze jste spotrebovali;)

SEM SE DA VLOZIT JAKEJKOLIV TEXT NEBO ODKAZ, KTERYM CHCETE SPAMOVAT VSECHNY A VSUDE KDE BUDETE NECO PSAT. JE TO DOBRE, ZE?:)
SAVE THE PLANET - KILL YOURSELF

newerMore
mimozemský/á
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik VODY (obecne (H20)) za den prumerne spotrebujete?

#2 Příspěvek od newerMore » 03 pro 2008 13:46

Proč tě zajímá jakou spotřebu bude mít vesnička a chceš nám to plánovat, když ty v ní nebudeš? Nebo snad jo?
youtube?4qOvd1E_i7I
"Logic will get you from A to Z; imagination will get you everywhere." ;-) (Logika tě dovede od A do Z; představivost tě dostane všude.) ~ Albert Einstein

agemoo
nebeský/á
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od agemoo » 03 pro 2008 13:53

no to je dobra otazka. ale me obecne zajimaj veci do kterych nemam strkat nos. a cim vic se brani, tim vic mne zajimaji. vadi snad nekomu muj zajem o spotrebu uzitkove vody v neexistujici vesnici?
a btw kde jsi se docetl, ze VAM to chci planovat? mozna by jsi taky mel nejdriv opradne cist, nez neco napises, nemyslis?:) nejprve si radne zorat vlastni zahradku, nez zacnes hazet humus na cizi;) a to ani nemluvim o tom, jak moc offtopic ten prispevek je...pro nej neplati "mlceti zlato", kdyz neni prinosnej ani neodpovida na otazky? nejak nerozumim tomu "ja muzu a ty ne" co tu panuje.....
neboj...delam si srandu, nezeru tak moc, abych se kvuli tomu skutecne nastvaval:) klidne nam sem napis neco o sve matce, jak by rekl Sigi:)
SEM SE DA VLOZIT JAKEJKOLIV TEXT NEBO ODKAZ, KTERYM CHCETE SPAMOVAT VSECHNY A VSUDE KDE BUDETE NECO PSAT. JE TO DOBRE, ZE?:)
SAVE THE PLANET - KILL YOURSELF

simir
konstruktér
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od simir » 15 led 2009 17:24

Není tu někdo proti někomu zaujatý? Nebo se mi to jen zdá?
Nepřehlédněte! vývoj příměstského vozítka pro jednu osobu

Před napsáním odpovědi si prosím důkladně přečtěte dané téma. A pro jistotu ještě jednou mezi napsáním a odesláním!

WarnerThist
polní
Kontaktovat uživatele:

Kolik VODY obecne H20 za den prumerne spotrebujete

#5 Příspěvek od WarnerThist » 16 led 2019 14:24

NenaЕЎel jsem ЕѕГЎdnГЅ podobnГЅ vlГЎkno a tak to dГЎvГЎm sem.
NezabГЅval jste se nД›kdo tvarovГЎnГ­m plechu tlakem vody z Wapky? KonkrГ©tnД› tЕ™eba polokoulГ­ do ocelovГЅ misky. Nebo tЕ™eba nafouknutГ­ dvou plechЕЇ na sobД› svaЕ™enГЅch CO2 po obvodu.
DГ­ky
Jirka

AChpem
polní
Kontaktovat uživatele:

Kolik VODY obecne H20 za den prumerne spotrebujete

#6 Příspěvek od AChpem » 30 kvě 2019 11:41

Kolik jste na vasich strojich najeli nejvice kilometru za 1 den?
Dalsi otazka, kolik si myslite, ze je vas limit, kdy to je jeste na pohodu?

Pridam sve skore a to je 175km. Urcite se pochlubite i vyssim najezdem.

Tech 175km se da v pohode ujet a muj denni limit na pohodu by mohl byt neco kolem 200km cca 6h jizdy.

Odpovědět