Vidí si prodávající do úst?

Možnosti moderního ekologického bydlení
Odpovědět
Zpráva
Autor
heino
návštěvník

Vidí si prodávající do úst?

#1 Příspěvek od heino » 05 srp 2008 19:44

Ahoj všichni,
jak vy tak já hledám řešení kde složit hlavu ne jen dnes ale i zítra. Pro řešení budoucnosti svého bydlení a tím i své budoucnosti upírám svůj zrak k realitám na trhu. Jelikož mi to přijde jako jediná varianta řešení tohoto problému. Nevím zda-li naše protějšky zajímají stavby ze slámy atd..

Odpoveď na název tématu je následující. Přijde Vám cena realit normální? Zajímá mě Váš názor abych si dotvořil svůj vlastní. Ten můj je dosti zaujatý a to ve smyslu ze si prodávající nevidí do úst a rujny prodávají za ceny nových bytů.

Nicméně začínám nabývat dojmu(dřevostavba osb desky...), že stavba domu na soukromém pozemku vyjde levněji.

Zatím míroplavci budoucna
Heino

simir
konstruktér
Kontaktovat uživatele:

Re: Vidí si prodávající do úst?

#2 Příspěvek od simir » 11 srp 2008 23:58

jůůůůůůůů jsem rád, že vidím novou krev :), ale takovýto formát jsem nečekal.

Co se protějšků týče, jsem na tom myslím výborně.
A co se realit týče, no pravdu tz máš. A proto je jediná možnost půda. A co si postavíš ...
Nepřehlédněte! vývoj příměstského vozítka pro jednu osobu

Před napsáním odpovědi si prosím důkladně přečtěte dané téma. A pro jistotu ještě jednou mezi napsáním a odesláním!

heino
návštěvník

#3 Příspěvek od heino » 01 zář 2008 22:12

No co postavím si stan:)) apropo holky stavím ho dneska večer
Heino

Razielka
říční
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Razielka » 12 zář 2008 14:17

a na tohle by protějšek řekl co? :)

Já během půl roku prodávám už druhou nemovitost a druhou kupuju, takže vím jak se ceny pohybují, navíc jsem prošla dva kraje a rozdíly v cenách nemovitostí jsou obrovský... Já vidím větší problém v parcelování pozemků a prodávání městských (obecních) pozemků a v územníchplánech. Většina pozemků, které obec prodá, skončí rozporcovaná na přesné a stejné díly 530 na řadový domek, 870 a 930 na samostatně stojící domek. Žádná kreativita, žádná svoboda ve výběru, nic nic nic..A to ještě za takovou cenu, že bych šla snad radši do bytu než stavět.

newerMore
mimozemský/á
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od newerMore » 31 říj 2008 13:48

Já bych řekl, že protějšky spíš zajímá jak se o tyhle věci nezajímat a pokud je ten dům ze slámy omýtnutý, tak ani nepoznají rozdíl, natož aby to chtěly hodnotit či si stěžovat. Na názory ohledně nakupování realit a pozemků doporučuji se ptát na jiném, lépe frekventovanějším fóru s více návštěvníkya ideálně k tomu určeném, tady až na Razi nikdo snad baráky nekupuje a neprodává... a jelikož Razi neví co chce a ke všemu se nepoučí, tak si jsem jistý, že do roka se stěhuje znovu :-D ... jinak můj názor na cokoli co se "kupuje" za peníze je ten, že jde o podvod, takže proč by realitky měly být vyjímka?
youtube?4qOvd1E_i7I
"Logic will get you from A to Z; imagination will get you everywhere." ;-) (Logika tě dovede od A do Z; představivost tě dostane všude.) ~ Albert Einstein

agemoo
nebeský/á
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od agemoo » 31 říj 2008 14:14

ad protejsky: to je asi protejsek od protejsku:)
ad reality.....chvilku jsem se tim celkem aktivne zabyval, a faktem je, ze ty ceny jsou nadhodnoceny. Ale to je dany logikou vztahu prodavajici - kupujici. to je imho jeden ze stavebnich kamenu obchodu. a v beznym obchodu to nadhodnocovani nejak nevadi....pac uskutecneny nadhodnoceni po "zivotnim cyklu" toho prodavanyho rohliku, kola..je v podstate zanedbatelny a hlavne rozpusteny ve ztrate hodnoty opotrebenim ty veci. pruser je, kdyz to kolo stoji 3 miliony, a za svuj cyklus se proda 6x, jednou propadne bance, ta ho zabali do "balicku hypotecnich aktiv" rozproda ho v 5000 malinkatejch dilech a ty se pul roku obchodujou a kazdej tak 300-500x koupi a prodaa s malililinkatym ziskem .....no a to se dostavam nekam kam nechci:) navic na to staci zapnout televizi.
kazdopadne ANO, nevidi si nejen do huby, ale ani dal nez do prvniho nejblizsiho talire, ale nevadi jim to, pac kdyz ten barak prodaj trikrat draz, tak v tom taliri je fakt takovej zranec......ale to ze jsme ted zjistili, ze jsme si jako civilizace vytvorili Frankensteina v podobe ne bank nebo ropnych spolecnosti, ale toho navyku na uspech a na rychly zisk......to zjisteni samo o sobe na veci nic nezmeni. Tudiz nezbyva, nez pri prakticke snaze o nakup nemovitosti zkouset jit jinou cestouu......ale faktem je, ze vy to hledate doma po praci....oni tim pracujou:/ me treba napadlo par hezkejch mist a rikal jsem si, ze se treba zeptat...jakoze...jeee, dobry den, to je hezka fara, neni to na prodej? ja mam partu kamaradu co hledaj.......no a kdyz se usmeje stesti.....navic predpokladam, ze nikoho se tu netyka nakup nemovitosti do vanoc, nebo tak....
SEM SE DA VLOZIT JAKEJKOLIV TEXT NEBO ODKAZ, KTERYM CHCETE SPAMOVAT VSECHNY A VSUDE KDE BUDETE NECO PSAT. JE TO DOBRE, ZE?:)
SAVE THE PLANET - KILL YOURSELF

Odpovědět