úvodem

Studnice vědění
Odpovědět
Zpráva
Autor
simir
konstruktér
Kontaktovat uživatele:

úvodem

#1 Příspěvek od simir » 27 črc 2009 18:00

Dočetli jste zajímavou knihu? Chcete si nějakou přečíst, ale nemůžete ji sehnat? Tak právě proto je tu naše knihovna.

Můžete sem psát cokoli co se týká knih.
Rád bych tu časem zavedl nějaká podfóra (bazar, recenze, atd.), ale na to nemám práva, vkládám tímto vše do rukou všemocných ;).

Nepřehlédněte! vývoj příměstského vozítka pro jednu osobu

Před napsáním odpovědi si prosím důkladně přečtěte dané téma. A pro jistotu ještě jednou mezi napsáním a odesláním!

agemoo
nebeský/á
Kontaktovat uživatele:

Re: úvodem

#2 Příspěvek od agemoo » 06 říj 2010 20:05

juu, tak to simir prekvapil:)
takze..nainstalil jsem cca pred 3mi mesici iReader na svuj Androidi G1, a od ty doby...
Capka moc zminovat nebudu, Valka s Mloky za to kazdopadne stoji
UML Distilled jsem rad ze mam a komu bude treba dam
ale zminit jsem chtel knihu od Victora Ostrovskeho, Lsti a klamem.
http://www.knihi.cz/kniha.php?kniha_id= ... tra-mosadu

jsou v ni detailne popsany nektere akce Mossadu, a hlavne jejich prezentace verejnosti....at uz jde o akce Cerneho zari, od prvnich po vystrileni Izraelskych sportovcu na olympiade v Mnichove, unos ze vzduchu za pomoci stihacek syrskeho soukromeho letadla v domneni ze tam jsou lidi z OOP, sestreleni civlniho letadla s >100lidmi v mylnym domneni ze jde o teroristy, napojeni na Noriegu a obecne osvetleni akci ve stredni americe, poppsani akci v severni americe, vysvetleni a hlavne funkcni ukazka organizacni struktury nejen mossadu, atd atd....vcetne velmi detailne popsanyho obchodu se zbranemi a drogami, ktery mosad v podstate zivi, jakozto oficialne temer neexistujici organizaci bez jakehokoliv funkcniho dohledu. Dozvite se tak treba, ze na jedne vojenske zakladne (velke) byli cviceni jak Tamilsti tygri v guerillovem boji, tak jejich protivnici z rad Sri lanskych elitnich policistu v boji proti guerillam:) a k tomu nakonec jeste indicky jednotky z tamilsky oblasti indie, slouizici jako "hranicari" mezi srilankou a indii:) nebo o prodeji valecnych lodi jedne strane a torped ktere jsou proti nim jako na miru delane druhe strane:) atd atd....skutecne nevychazite z udivu a lehkeho "zlomeneho" usmevu behem celeho cteni.
zajemci si napiste, mam ji v pdf a txt

Odpovědět